Перейти до змісту
Депутати вирішили обмежити максимальні пенсії

Депутати вирішили обмежити максимальні пенсії

Депутати залишили у проекті пенсійної реформи норму про те, що максимальна пенсія обмежується 10 мінімумами доходів.

Верховна рада у четвер, 7 липня, погодилась обмежити максимальний розмір пенсій 10-ма прожитковими мінімумами. Раніше пропонувалося максимальні пенсії збільшити до 14 прожиткових мінімумів.

Відповідна поправка до закону про реформування пенсійної системи, яка надає право на пенсійне забезпечення до 14 прожиткових мінімумів, не набрала необхідної підтримки парламентарів.

"Залишається редакція першого читання - 10 мінімумів, без будь-яких градацій в залежності від стажу державної служби", - заявив голова ВР Володимир Литвин.

Ця редакція визначає, що максимальний розмір пенсії або щомісячного довічного грошового утримання не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність.

Раніше повідомлялось, що до законопроекту про пенсійну реформу після прийняття його в першому читанні внесено близько тисячі поправок.

Також в уряді припускали, що VIP-пенсії, які будуть призначатися, будуть обмежені 10 прожитковими мінімумами.

Як повідомлялося, допрацьований Кабміном законопроект пенсійної реформи схвалили і Світовий банк, і Міжнародний валютний фонд (МВФ).

Реалізація пенсійної реформи залишається в переліку ключових зобов'язань України для отримання чергового траншу кредиту МВФ. При цьому розпочати її потрібно було ще в березні.

16 червня парламент у першому читанні схвалив законопроект про реалізацію в Україні пенсійної реформи.

Читайте також:

В уряді визнали, що пенсії нижче 900 гривень рятують економіку

Янукович вважає, що на одного пенсіонера має припадати 3 робітника

Рада схвалила підвищення пенсійного віку

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин