Депутати не отримали частину зарплати

Ряд народних депутатів, які вже отримали свою зарплату за вересень, уже зверталися до Литвина з претензіями.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявляє, що народні депутати отримали зарплату лише за два тижні вересня, коли працювали у комітетах і фракціях. При цьому два тижні, під час яких мали відбутися пленарні засідання, але робота ВР була заблокована, не були оплачені.

Про це він заявив 5 жовтня під час брифінгу, коментуючи на прохання журналістів заяви деяких народних депутатів, що вони отримали зарплату у повному обсязі.

"Очевидно, ті депутати, до яких ви зверталися, вони ніколи свою зарплату не рахують. Якщо Верховна Рада не працює у пленарному режимі, то за цей час заробітна плата не нараховується. А якщо у нас період роботи у комітетах, фракціях чи округах, там зарплата виплачується", - додав він.

Голова ВР повідомив, що деякі фракції подавали до бухгалтерії відомості, що депутати працювали у періоди проведення пленарних засідань. При цьому, за його словами, він підписав розпорядження, згідно з яким підставою для нарахування зарплати можуть бути тільки відомості, надані від працівників, що обслуговують систему для голосування "Рада" і за допомогою якої відбувається електронна реєстрація депутатів.

Водночас Литвин стверджує, що ряд народних депутатів, які вже отримали свою зарплату за вересень, уже зверталися до нього з претензіями. При цьому спікер вкотре наголосив, що не збирається відміняти цього свого рішення.

Нагадаємо, із зарплати депутата від Партії регіонів Дмитра Шенцева вирахують понад 6 тисяч гривень за поламаний мікрофон спікера Верховної ради Володимира Литвина.

Відповідне розпорядження підписав голова ВР. За його словами, надалі у подібних випадках він чинитиме так само.

Читайте також:

Регіонал заплатить 6 тисяч за зламаний мікрофон Литвина

Литвин забере зарплату в керівників 10 комітетів Ради

БЮТівець назвав регіонала дурнем у кабінеті Литвина

 

ВідеоЛитвин про зарплату депутатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: