Депутати-перебіжчики створять у парламенті власну фракцію

Колишні бютівці й нунсівці вказують, що депутатська група, до складу якої ввійшли мінімум 15 позафракційних депутатів, може одержати права фракції.

Депутатська група "Реформи заради майбутнього", яка складається з колишніх опозиціонерів, що приєдналися до коаліції, претендує на надання їй прав фракції Верховної ради. Про це журналістам повідомив депутат Валерій Камчатний (позафракційний), який є секретарем цієї групи.

"Ми звернемося з відповідним листом, для того щоб відповідні організаційно-технічні процедури у Верховній раді щодо нашої групи було проведено", - сказав він.

Камчатний зазначив, що до складу групи "Реформи заради майбутнього" входять 17 депутатів, виключених із фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина", а також 2 депутати із фракції Блоку "Наша Україна - Народна самооборона".

Депутат підкреслив, що, відповідно до регламенту, депутатська група, до складу якої ввійшли мінімум 15 позафракційних депутатів, може одержати права фракції.

Таким чином, зі слів Камчатного, його група претендуватиме на право голосу на погоджувальній раді, а також на виступи на засіданнях Ради на правах фракції.

Також група "Реформи заради майбутнього" має намір просити апарат Ради виділити їй окремий сектор у залі засідань парламенту.

Як повідомляло агентство, 7 вересня 17 депутатів Ради створили депутатську міжфракційну групу "Реформи заради майбутнього". Координатором цієї групи обрано депутата Ігоря Рибакова.

Як відомо, глава Верховної ради Володимир Литвин на засіданні парламенту 21 вересня оголосив про виключення з фракції БЮТ 28 народних депутатів, які раніше приєдналися до парламентської коаліції.

Читайте також:

Перебіжчики з БЮТ створили у Раді дві депутатські групи

Парламентська фракція БЮТ позбавилась 28 депутатів

БЮТ вигнав з фракції "зрадників"-коаліціантів

Партія регіонів заявила, що у них є понад 300 голосів у Раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: