Рада підтримала заборону пластикових пакетів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За проект проголосували 365 депутатів.

Під час засідання 12 листопада Верховна Рада ухвалила за основу проєкт Закону "Про зменшення кількості пластикових пакетів в цивільному обігу".

За постанову проголосувало 365 депутатів.

Документом передбачено, що від січня 2020 року в роздрібній торгівлі, закладах ресторанного господарства заборонять розповсюджувати надлегкі пластикові пакети, легкі та оксо-розкладні. Але є виняток – надлегкі пластикові пакети, визначених розмірів, можна використовувати як первинну упаковку для свіжої риби і м’яса, льоду, а також сипучих продуктів. Продавцям також заборонять схиляти споживачів до купівлі пакетів.

За порушення норм закону передбачається відповідальність у розмірі від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700-3400 грн), а за повторне протягом трьох років порушення - від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400-8500 грн).

Нагадаємо, у громадських місцях в Україні можуть з'явитися автомати для пластикових пляшок. Для цього пропонують змінити державні будівельні норми. Наразі в уряді лише вивчають іноземний досвід. Такі автомати обмінюють пляшки на гроші або спеціальні чеки, на які можна вибрати певні продукти в магазинах.

Відео Чилійські вчені вигадали альтернативу пластиковим пакетам, які розчиняються у воді

Екологія понад усе! Ми звикли, що пластикові пакети вже давно проголосили ворогом нашої планети та її чистоти. Однак вчені зробили сенсаційний прорив, який може змінити екосвідомість людства назавжди. Подробиці - просто зараз у Сніданку. 

Чилійські вчені вигадали альтернативу пластиковим пакетам, які розчиняються у воді

Залиште свій коментар

Вибір редакції