Депутати підвищили штрафи за вирощування маку й конопель

Прийнятий ВР закон посилює відповідальність за порушення порядку обігу наркотичних засобів.

Верховна рада ухвалила законопроект щодо посилення відповідальності за незаконний посів, або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель. Відповідні зміни внесено до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу.

За ухвалення такого рішення проголосували 332 із 442 народних депутатів України, зареєстрованих у сесійній залі.

Закон регулює питання відповідальності за порушення порядку обігу наркотичних засобів, зокрема, за незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель.

Згідно із законом, "незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин чи конопель у кількості до 10 рослин тягнуть за собою накладення штрафу від 18 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин".

Передбачено також, що "незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин чи конопель у кількості від 10 до 50 рослин караються штрафом від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років".

Читайте також:

Президент Болівії зжував лист коки перед комісією ООН з наркотиків

Найбільшу за 10 років партію ЛСД затримано митниками

Чилієць намагався провезти кокаїн, заховавши його в гіпсі

В Україні через кризу подешевшали наркотики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: