Депутати прийшли до ВР у масках. ФОТО

Незважаючи на епідемію грипу, медичні пов'язки одягнули тільки четверо депутатів і охорона парламенту.

Спікер Володимир Литвин відкрив пленарне засідання Верховної ради, присвячене епідемії грипу в Україні. Парламент має заслухати інформацію прем'єра Юлії Тимошенко та Міністерства охорони здоров'я щодо ситуації з епідемією в Україні.

Захисні маски одягнули тільки троє депутатів - представники Блоку Юлії Тимошенко Олег Ляшко, Олена Боднар та Сергій Шевчук. Крім того, маски одягнули охоронці парламенту та ще один депутат, якого не вдалося впізнати.

Раніше представник НУ-НС Володимир Стретович закликав усіх нардепів прийти на пленарне засідання у медичних масках.

У свою чергу, спікер Литвин сказав, що якщо люди побачать депутатів у масках, вони почнуть штурмувати залізничні та авіакаси, щоб втекти з країни.

Нагадаємо, станом на 3 листопада кількість жертв епідемії грипу в Україні сягнула 73 людей. Летальні випадки зафіксовано у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Волинській, Хмельницькій, Закарпатській і Рівненській областях.

Захворіли на грип і ГВРЗ понад 250 тисяч людей. При цьому, за інформацією головного санітарного лікаря України Олександра Біловола, є тільки 14 підтверджених випадків захворювання на свинячий грип.

Читайте також:

Тимошенко: Україна підготувалася до епідемії грипу ще півроку тому

Вакцинація від свинячого грипу почнеться в Україні за два місяці

Епідемія грипу в Україні вбила 73 людини

ВідеоДепутати прийшли до ВР у масках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: