Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутати проголосували у першому читанні за новий закон про столицю

Згідно з законопроєктом, у Києві відновлять районні ради.

Депутати Верховної Ради України ухвалили у першому читанні новий закон про столицю. За таке рішення проголосували 244 нардепів.

У законопроєкті авторства народного депутата Олександра Ткаченка ("Слуга народу") пропонується відновити районні ради в Києві як представницькі органи жителів районів столиці. Загальний склад Київської міської ради пропонують встановити у кількості 80 депутатів, а кількість депутатів районної ради - на рівні 20 осіб.

Повноваження Київської міської держадміністрації автори планують передати Київському магістрату, який, зокрема, відповідатиме за цільове призначення земельних ділянок в Києві. Київський міський голова, у разі остаточного ухвалення документа, очолюватиме Київський магістрат — виконавчий орган Київської міської ради, головуватиме на засіданнях Київської міської ради, а голова Київської міської державної адміністрації здійснюватиме нагляд за дотриманням Конституції і законів України органами місцевого самоврядування та координуватиме діяльність територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Нагадаємо, 1 жовтня повідомлялося, що Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку рекомендує депутатам українського парламенту схвалити новий закон "Про столицю України - місто-герой Київ" авторства групи депутатів фракції "Слуга народу" на чолі з Олександром Ткаченком.

Відео Верховна Рада звільнила нинішній склад ЦВК

Питання щодо зміни складу ЦВК підняли наприкінці минулого тижня, хотіли винести на голосування ще вчора, але, подейкували, що в парламенті немає потрібних трьохсот голосів.  

Верховна Рада звільнила нинішній склад ЦВК

Залиште свій коментар

Вибір редакції