Депутати пропонують саджати за комунізм на два роки

Партія "За Україну" пропонує заборонити виготовлення і розповсюдження матеріалів, спрямованих на пропаганду тоталітарної ідеології та практики комунізму, нацизму та фашизму.

У Верховній Раді зареєстрований проект закону, що вводить кримінальну відповідальність за пропаганду комунізму. Законопроект внесений лідером партії "За Україну" В'ячеславом Кириленком.

Крім пропаганди комунізму, пропонується також заборонити публічне схвалення тоталітарної ідеології і практики нацизму і фашизму. Аналогічно поза законом хочуть поставити заперечення або виправдання злочинів проти людства.

Карати порушників пропонується або штрафом від 8,5 тис. до 17 тис. гривень або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Як повідомляє прес-служба партії "За Україну", крім того Кириленко пропонує заборонити виготовлення і розповсюдження матеріалів, спрямованих на пропаганду тоталітарної ідеології та практики комунізму, нацизму, фашизму.

За словами депутата, комуністичний тоталітаризм засуджений у резолюціях ПАРЄ "Про злочини комунізму та необхідність їхнього засудження" 2006 року, "Возз'єднання розділеної Європи" 2009 року, резолюції Європарламенту "Про європейську свідомість та тоталітаризм" 2009 року, Празькій декларації "Про європейську свідомість та комунізм" 2008 року.

"Тому Україна повинна услід за всією Європою вжити всіх необхідних заходів для недопущення пропаганди комуністичного тоталітаризму, в тому числі і шляхом внесення необхідних змін до законодавства", - зазначив Кириленко.

Нагадаємо, 17 лютого у Верховній раді зареєстровано законопроект про заборону встановлення на території України пам'ятників Йосипу Сталіну як організатору геноциду українського народу.

Читайте також:

У Раду внесено проект закону про заборону пам'ятників Сталіну

ПР не заборонятиме комуністів, щоб "не плювати в душі ветеранам"

Націоналісти вимагають прирівняти комунізм до порнографії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: