Депутати пропонують штрафувати за послуги повій

У Раді зареєстрований законопроект, який вводить штрафи за користування послугами повій.

Народні депутати пропонують ввести адміністративне покарання у вигляді штрафу для осіб, що користуються послугами повій. Відповідний проект закону зареєстрували у Верховній раді депутати фракції БЮТ Валерій Дубіль і Павло Унгурян.

Депутати пропонують за перше таке правопорушення накладати штраф в розмірі від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 – 255 гривень), а за повторне - від 12 до 20 (204 – 340 гривень). Розгляд справ і складання протоколів про правопорушення, згідно із законопроектом, покладається на міліцію.

У пояснювальній записці до законопроекту наголошується, що по оцінках експертів МВС в умовах фінансової стабільності об'єм сексуальних послуг в Україні оцінювався в 700 млн. доларів на рік, а в умовах кризи слід чекати його зростання до 1-1,5 млрд. на рік. "Іноземний досвід свідчить, що введення відповідальності за користування послугами осіб, які займаються проституцією, сприятиме значному зниженню рівня проституції в країні. Так, зокрема, в Швеції, Фінляндії і Норвегії встановлено відповідальність для осіб, які користуються послугами повій", - зазначається в пояснювальній записці.

Читайте також:

Депутатам доведеться відмовитись від пільг

У Києві штрафуватимуть за миття машин на вулиці

Луценко особливо недолюблює самогон і повій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: