Депутати пропонують віддати водопостачання в приватні руки

Відповідно до проекту закону в оренду та концесію можуть передаватися об'єкти централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення.

Верховна рада ухвалила за основу законопроект про оренду та концесію об'єктів централізованого водо- і теплопостачання.

Це рішення підтримали 288 депутатів. Зокрема 161 голосів дала Партія регіонів, 66 - БЮТ, 29 - НУНС, 0 - комуністи, 19 - литвинівці, 3 - позафракційні.

Проект внесено регіоналами Володимиром Рибаком та Олександром Поповим.

Відповідно до проекту закону в оренду та концесію можуть передаватися об'єкти централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення, які перебувають у комунальній власності.

Об'єктами концесії відповідно до цього закону можуть також бути об'єкти централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення, спеціально збудовані відповідно до умов концесійного договору, а також об'єкти незавершеного будівництва та законсервовані об'єкти, які можуть бути добудовані з метою їх використання для надання послуг з централізованого постачання холодної та гарячої води, водовідведення, централізованого опалення.

Рішення про передачу в концесію ухвалюють місцеві органи влади.

Нагадаємо, ВАТ "Київводоканал" попереджав жителів столиці про можливі перебої з водопостачанням у зв'язку зі складними погодними умовами.

"У зв'язку зі складними погодними умовами існує велика ймовірність збільшення випадків аварійних ситуацій на столичних водогонах. А значить, можливі тимчасові незручності та перебої з водопостачанням", - відзначали в "Київводоканалі".

Читайте також:

"Київводоканал" попередив про можливі перебої з водою

КМДА хоче помирити "Київенерго" і водоканал

Кияни можуть залишитися без води

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: