Депутати-регіонали окупували Київський апеляційний адмінсуд

Глава КААС скаржиться, що депутати втручаються в роботу суду і не дають йому нормально працювати.

Двоє депутатів від Партії регіонів - Юрій Мірошниченко та Валерій Бондик - "окупували" приймальню глави Київського апеляційного адміністративного суду (КААС), який веде справи, пов'язані з виборами президента України.

Про це повідомив глава КААС Анатолій Денісов. За його словами, регіонали вимагають від нього розпис "виборчих" справ по суддях і мають намір чергувати в суді до 7 лютого.

"На мою думку, вони заважають розгляду справ, пов'язаних з виборами президента України. Хочуть, щоб я робив все під їхнім контролем. Мало того, що для цього немає жодних підстав, так цього ще й закон не допускає. Не допускається втручання в судову діяльність. Судова влада не залежить ні від кого. У тому числі і від депутатів", - наголосив Денісов.

За словами Денісова, зараз Мірошниченко і Бондик знаходяться в його приймальні. "Сидять в приймальні. Стоять, точніше, у них стільців немає. Сказали, дивитимуться, як справи розподіляються. Вимагали розпис справ на суддів. Вони втручаються в діяльність суду", - сказав він.

Денісов вже звернувся з проханням відреагувати на інцидент у Місію ОБСЄ по спостереженню за виборами президента України і в Раду суддів України, який "повинен реагувати на це, він для того і існує, щоб захищати суддів".

Читайте також:

Прихильники Януковича пікетують Кабмін

"Регіонали" продовжують утримувати поліграфічний комбінат "Україна"

Ющенко: регіонали захопили комбінат, на якому друкують виборчі бюлетені

"Регіонали" заявляють, що БЮТ готує провокації на Західній Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: