Депутати російської Держдуми з’їдуться відзначати 22 червня до Львова

Після заворушень 9 травня російські депутати виявили бажання відвідати Львів у день початку Великої Вітчизняної війни.

Депутати Державної думи Росії мають намір відвідати Львів 22 червня для вшанування пам'яті загиблих у Великій Вітчизняній війні. Про це повідомив депутат Верховної ради від Компартії Олександр Голуб.

"Оскільки був інцидент стосовно російського консула, низка депутатів Державної думи, до слова кажучи - не тільки комуністів, вирішили приїхати в цей день і покласти квіти", - сказав він.

При цьому Голуб не уточнив кількість і прізвища цих депутатів. Водночас він повідомив, що 22 червня у Львів також мають намір приїхати депутати обласних рад різних регіонів України.

Як відомо, 9 травня у Львові сталися сутички між прихильниками і супротивниками святкування Дня Перемоги.

Інцидент викликав обурення Росії: націоналісти начебто відібрали в співробітників російського консульства вінок зі стрічкою державного прапора РФ і розтоптали його.

Пізніше лідер КПУ Петро Симоненко заявив, що Комуністична партії України і Комуністична партія Російської Федерації мають намір 22 червня провести спільну акцію у Львові з використанням червоних прапорів.

У свою чергу львівська влада, побоюючись нових провокацій, закликала усіх політиків утриматись від проведення 22 червня будь-яких масових акцій.

Читайте також:

Українські та російські комуністи 22 червня з червоними прапорами вирушать до Львова

НУ-НС: святкувати 22 червня не додумалися навіть в СРСР

Затулін: якщо повторюватиметься те, що відбулося у Львові, то вся Росія туди приїде

Львів готується до повторення подій 9 травня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: