Депутати Верховної ради розіграли квартири у лотерею

Протягом двох років депутати чекали на житло. Наразі його перевели в ранг службового і розіграли в лотерею між нардепами.

17 депутатських квартир на вул. Срібнокільській, що регламентний комітет Верховної ради не міг поділити два роки, нарешті, знайшли тимчасових мешканців. Житло перевели в ранг службового і розіграли в лотерею між нардепами. Тепер їм доведеться платити за "комуналку", а якщо вони знову до парламенту не потраплять, здати ключі.

"Ми тягли конверти, одні були порожніми, інші з зазначенням номера квартири", - розповів нам комуніст, екс-шахтар Євген Волинець, якому не пощастило. А ось його однопартієць, батько трьох дітей Спиридон Кілінкаров вже у вересні вселитися в "двійку". Новосілля чекає і "регіонала" Олександра Черноморова, який півроку судився з комітетом і апаратом Ради через квартирне питання і виграв. "Вимагав, щоб вони розглянули заяву. Я, інвалід другої групи, четвертий рік живу в готелі "Київ", - обурюється Черноморов. Каже, якби не позов, комітет б досі не відреагував. Член регламентного комітету "бютівець" Валерій Камчатний пояснює - з квартирами тягли тому, що не знали, як їх поділити між 50 нардепами. До того ж у країні криза, і в такий момент віддавати житло у власність недобре. "Тепер питання вирішене інакше, житло стало службовим", - сказав Камчатний.

Втім, не тільки квартирне питання турбує депутатів. Їм почали затримувати зарплату! "То на тиждень, то на два", - говорить Волинець. "У бюджеті Ради 120 млн дефіциту. У вересні-жовтні з виплатою зарплат почнуться проблеми", - розповів "бютівець" Василь Кравчук. Нардепи зобов'язали спікера попросить у Кабміну 97 млн грн. Але уряд їх давати не має наміру. "У бюджеті ці гроші не передбачені, а за рахунок резервного фонду не можна", - сказав нам міністр Кабміну Петро Крупко. До речі, зарплати депутатам так і не скоротили.

Читайте також:

Уряд збільшить видатки Держбюджету - ЗМІ

Рада відмовилася від "пивних" мільйонів

Рада зобов'язала Литвина попросити у Тимошенко 97 млн

Регіонали погодились розблокувати Раду за 15 мільярдів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: