Депутати спробують прийняти бюджет на цей рік

На позачерговому засідання Верховної ради розглядатимуться питання прийняття бюджету-2010, голосування вдома та звіт виконання програми протидії грипу.

Верховна рада на позачерговому пленарному засіданні 13 січня розгляне доопрацьований проект державного бюджету на 2010 рік.

Про це сказано у порядку денному парламенту на цей день.

На порядку денному - більш як 80 проектів законів і постанов.

Також депутати планують заслухати звіт Кабінету Міністрів про виконання постанови Ради про заходи щодо протидії епідемії грипу і пандемічного грипу A (H1N1).

Проект закону депутата від фракції БЮТ Валерія Писаренка  про внесення змін у закон про вибори президента в частині голосування вдома стоїть останнім пунктом розкладу на 13 січня і має бути включений до порядку денного.

Крім того, у порядку денному парламенту - календарний план проведення 6-ї сесії Ради, пропозиція президента Віктора Ющенка направити миротворців у Кот-д'Івуар і проект концепції державної міграційної політики.

Також депутати розглянуть проект закону про гарантії рівності парламентських партій при висвітленні їх діяльності державними теле- і радіоканалами.

Нагадаємо, голова Верховної ради Володимир Литвин ініціює проведення позачергового засідання парламенту протягом 2 днів 13-14 січня.

БЮТ виступив з ініціативою провести позачергове засідання Ради 14 січня для розгляду голосування вдома на виборах президента.

Читайте також:

Депутати хочуть заборонити "тоталітарні секти"

БЮТ: "Регіони" хочуть зірвати Раду, щоб сфальсифікувати вибори

Рада збереться на позачергове засідання

Тимошенко знову оскаржила в суді дозвіл на голосування на дому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: