Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутати в Раді посміялися з судді, який брав хабарі по 200 гривень

Народні депутати вирішили, що хабар у 200 грн - це "смішно" і "фантастика", тому не дозволили суддю заарештовувати.

Депутати у Верховній раді розсміялися, дізнавшись, що в Одесі суддя брав хабарі по 200 гривень, і не підтримали його арешт.

Суперечка під час розгляду справи судді Кодимського районного суду Одеси Василя Слєдя спалахнула на засіданні 7 квітня.

Депутатам пропонувалося дати згоду на його арешт за обвинуваченням у хабарництві. Однак під час обговорення справи з'ясувалося, що Слєдя звинувачують в отриманні кількох хабарів у розмірі 100-200 гривень, загалом на суму 6 тисяч гривень. Це викликало здивування депутатів.

"Це фантастика, щоб в Україні суддя брав такий мінімальний хабар. Це сміх викликає у суддівському корпусі і у мене теж. З чуток, ці суми більші, до 200 гривень потрібно дописати щонайменше 4 нулі. Тому для мене це виглядає штучно. Чесне слово, нерозумно і смішно. Це просто бажання натиснути на суддю. Це в смішне становище ставить всю Верховну раду", - сказав депутат Андрій Шкіль.

"Я голосувати за цю постанову не буду. Ми ж знаємо трохи ставки, які є в суді. Це смішні абсолютно суми. Я гріха на душу брати не буду", - підтримав його Володимир Яворівський.

"Сьогодні таке велике свято і такі нікчемні питання ми розглядаємо. Потрібно більш серйозно ставитися до питань", - погодилася депутат Катерина Самойлик.

Проте представник комітету з правосуддя Сергій Ківалов наполіг на тому, щоб справа судді була розглянута парламентом. "Склад є. Ми не могли по-іншому вчинити юридично. Якщо є склад, ми повинні оцінювати це", - сказав він.

Сам Василь Слєдь заявив, що кримінальну справу було порушено проти нього СБУ після того, як суддя, нібито, "відмовив колишньому главі адміністрації по 4 справах".

Депутат Михайло Чечетов зазначив, що доводи судді виглядають правдоподібно.

У результаті жоден депутат Верховної ради не підтримав арешт судді з Одеси.

Читайте також:

Трьох хабарників з Шевченківського райсуду посадили за ґрати

Рада схвалила антикорупційний закон Януковича

В Україні кількість корупційних злочинів зросла на 60%

За рік правління Януковича збідніли понад 60% українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції