Депутати від БЮТ відстоюють місцеві вибори за відкритими списками

Новий законопроект пропонує формування та впровадження відкритих списків кандидатів у депутати на виборах до місцевих рад.

Народні депутати від БЮТ Сергій Підгорний та Олександр Фомін зареєстрували у Верховній Раді законопроект про внесення змін до Закону України про вибори депутатів місцевих рад.

Як повідомили у прес-службі БЮТ, законопроектом пропонується внесення змін у механізм формування місцевих рад всіх рівнів, а саме - формування та впровадження відкритих списків кандидатів у депутати на виборах до місцевих рад.

Законопроект «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» (щодо впровадження відкритих списків кандидатів у депутати від місцевих організацій партій (блоків)» має на меті забезпечення прозорості та відкритості списків кандидатів у депутати, підкреслили в БЮТ. Зокрема, запропоновані зміни до закону надають можливість виборцям голосувати не лише за політичну партію або блок, але й безпосередньо за кандидата, якому вони особисто довіряють.

Читайте також:

Депутатам скоротять канікули через місцеві вибори

Янукович: вибори на 99% будуть у жовтні

Литвин готовий підписатися під забороною політичних блоків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: