Депутати від НУ забирають трудові книжки

Свої документи у кадровому відділі ВР отримало 28 колишніх депутатів. Тим часом, спікер Олександр Мороз чекає від Центрвиборчкому поповнення парламенту.

28 колишніх депутатів фракції блоку "Наша Україна" отримали свої трудові книжки в кадровому управлінні Верховної ради.

Про це журналістам повідомив лідер фракції В'ячеслав Кириленко.

"Сьогодні ми почали отримувати наші трудові книжки", - сказав Кириленко.

Кириленко також зазначив, що кадрове управління повернуло трудові книжки з відповідним записом про дострокове припинення повноважень депутатів у зв'язку з їхнім виходом із фракції.

З його слів, обурення викликає той факт, що апарат парламенту видав книжки тільки 28 з 66 депутатів, які написали заяву про вихід із фракції.

"Ми прийняли політичне рішення, зробили всі необхідні повідомлення, що вимагалися від нас,", - сказав він.

Зі слів Кириленка, депутати, які не отримали трудові книжки, зустрінуться з головою парламенту Олександром Морозом й обговорять із ним, чому їхні заяви не було задоволено. 

"Наша Україна"
"Нашоукраїнці" прагнуть забрати з Ради трудові книжки всіх своїх депутатів. (Фото: www.razom.org.ua)

Кириленко підкреслив, що в будь-якому разі позачергові парламентські вибори відбудуться 30 вересня. 

Тим часом, спікер парламенту Олександр Мороз повідомив, що народні депутати із БЮТ та «Нашої України», повноваження яких достроково припинено міжпартійними з’їздами, зможуть забрати свої трудові книжки з апарату Верховної ради після належного оформлення документів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це О.МОРОЗ заявив в інтерв’ю журналістам. 

Спікер наголосив, що ті 28 народних депутатів із фракції "Наша Україна", заяви яких було зачитано на пленарному засіданні парламенту, «будуть розраховані повністю відповідно до процедури, яка існує у Верховній Раді».

«А решта можуть забрати трудові книжки тимчасово, а потім оформляться і так само заберуть остаточно», - сказав Мороз.

Він нагадав, що минулого тижня звернувся до ЦВК з проханням надати інформацію про осіб, які можуть стати народними депутатами замість 28 народних депутатів із «Нашої України», які склали повноваження.

За словами Мороза, «поки що відповіді немає». Він зазначив, що працівники Апарату Верховної ради готують документи для оголошення на засіданні ВР заяв про складення депутатських повноважень ще рядом народних депутатів від БЮТ та «Нашої України».

8 червня Олександр Мороз оголосив тільки 28 заяв депутатів про вихід з фракції “Наша Україна”, тоді як 2 червня з’їзд блоку достроково припинив повноважень 66 народних депутатів, обраних від блоку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: