Менше половини нардепів вважають блокування Ради неприпустимим

Парламент відмовився визнати неприпустимим блокування пленарних засідань.

Верховна рада відмовилася визнати неприпустимим блокування депутатами роботи парламенту. За прийняття в цілому відповідної постанови проголосували лише 208 народних обранців при необхідних 226.

Таким чином, парламент відмовився визнати неприпустимими й такими, що суперечать присязі й статусу депутата будь-які дії окремих депутатів або фракцій, у тому числі блокування пленарних засідань, направлені на перешкоджання здійсненню парламентом його конституційних повноважень.

Крім того, депутати відмовилися доручити регламентному комітету невідкладно розробити й подати на розгляд проект регламенту Ради й інші законодавчі пропозиції щодо нормування роботи парламенту.

Також парламент визнав такою, втратила чинність, постанову Ради від 22 вересня про зміну способу голосування за законопроекти про підвищення соціальних стандартів.

Як відомо, ще з кінця минулої сесії Партія регіонів блокувала роботу Верховної ради, вимагаючи ухвалити закон про підвищення мінімальних зарплат і пенсій. Водночас коли це питання хотіли поставити на голосування, ПР не захотіли змінити спосіб голосування з електронного на персональний – і знову заблокували трибуну.

Читайте також:

"Регіони" розблокували Раду і знову вимагають високі зарплати

Регіонали впевнені, що їхній сайт зламав не Яценюк, а влада

Литвин жаліється, що його з Ющенком вважають "збитими льотчиками"

Литвин вважає, що критика Тимошенко має бути

ВідеоВР відмовилася визнати неприпустимим блокування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: