Депутати відмовились з’ясовувати, за чиї гроші ремонтують резиденцію Януковича

На ремонт резиденції "Синьогора" було витрачено 33 мільйони гривень. Ремонт пояснили необхідністю ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру.

Верховна Рада не підтримала запит депутата від БЮТ Володимира Яворівського до президента Віктора Януковича про використання 33 млн. грн. на ремонт резиденції "Синьогора".

За даний запит проголосували лише 33 народних депутата.

У запиті зазначається, що ці кошти використані у той час, коли відсутні кошти на "швидкі медичні допомоги" для сільських закладів охорони здоров'я, коли не виплачуються компенсації учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та не здійснюються інші соціальні виплати.

Нагадаємо, резиденцію президента Віктора Януковича за 33 мільйони гривень почали ремонтувати в кінці минулого року. Перший етап робіт був завершений в кінці грудня, а другий планують закінчити навесні.

Цього року на капремонт витратять 23 млн з вищевказаної суми.

Капітальний ремонт пояснили необхідністю ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру.

Перед новим роком до приїзду Януковича всередині резиденції переробили все, залишили тільки зовнішню коробку, зірвали паркет, поламали перегородки, пересадили ялинки, а літню альтанку переробили в каплицю.

Читайте також:

Львівська організація глухих ремонтує резиденцію Януковича: вартість ремонту - 33 мільйони

Янукович переробляє дачу після Ющенка

Президентську резиденцію в Карпатах перетворено на національний парк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: