Депутати вимагають тричі поспіль позачергово скликати Раду

Глава ВР Володимир Литвин не уточнив, депутати яких фракцій ініціюють позачергові засідання.

Народні депутати пропонують провести позачергові засідання Верховної ради в четвер і п’ятницю (4 та 5 лютого). Про це повідомив спікер парламенту Володимир Литвин, закриваючи ранкове засідання Ради.

"Надійшла пропозиція проводити позачергові засідання в четвер і п’ятницю", - сказав спікер. При цьому Литвин не уточнив, депутати яких фракцій ініціюють позачергові засідання.

Водночас Литвин пропонує зробити іншим чином, зокрема, внести зміни до календарного плану з метою працювати в четвер і п’ятницю у звичайному пленарному режимі.

"Я вношу таку пропозицію, що не приймати такого рішення (не призначати позачергові сесії ВР на 4 і 5 лютого - ред.). А краще, якщо є таке бажання, внесемо зміни до календарного плану. Просив би з розумінням поставитись до такої пропозиції ", - сказав глава ВР.

Нагадаємо, 3 лютого відбудеться позачергове засідання Верховної ради, ініціатором якого виступила Партія регіонів. На порядку денному - зміни до закону про вибори президента, які ініціює депутат від Партії регіонів Олександр Лавринович. Цей закон уже був прийнятий за основу на засіданні 28 січня.

Законопроектом передбачається виключити із закону положення, за яким засідання виборчої комісії є повноважним, якщо у ньому бере участь не менш як дві третини складу комісії. При цьому у випадку бездіяльності виборчої комісії комісія вищого рівня має право прийняти рішення по суті питання, віднесеного до компетенції комісії нижчого рівня.

Читайте також:

Рада вирішила дозволити виборчкомам проводити засідання за відсутності кворуму

Литвин: дострокових виборів до ВР не буде

Рада попрацювала годину та закрилася

Рада призначила депутата від Блоку Литвина членом ЦВК

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: