Депутати вимагають у Литвина зарплату

Голова регламентського комітету написав спікеру з вимогою скасувати розпрорядження про зарплату. У Литвина ж нагадують, що, як тільки депутати будуть нормально працювати, зарплата буде виплачуватися.

Регламентний комітет Верховної Ради просить спікера Володимира Литвина скасувати розпорядження не нараховувати зарплату депутатам у період блокування трибуни.

Про це йдеться у листі від 22 вересня, який отримав Литвин за підписом голови регламентного комітету Олександра Єфремова (Партія регіонів).

Згідно з ним, на засіданні 10 вересня комітет "одноголосно" вирішив запропонувати голові Верховної Ради внести зміни до розпорядження від 7 вересня, зокрема виключити з нього пункти, в яких говориться, що порядок обліку робочого часу та нарахування зарплати в дні, коли роботу Верховної Ради "унеможливлено", не здійснюється.

У листі Єфремова сказано, що зазначена норма суперечить статті регламенту, за якою для нарахування зарплати депутатам достатньо зареєструватись перед початком засідання.

Водночас, прес-секретар спікера Ольга Чорна окреслила позицію Литвина з цього питання: "Голова Верховної Ради неодноразово наголошував, що розпорядження може скасовуватися лише шляхом голосування в залі. Зараз він (Литвин) стоїть на тій самій позиції".

Нагадаємо, Голова Верховної ради Володимир Литвин підписав розпорядження щодо невиплати зарплат депутатам в разі блокування трибуни парламенту.

Читайте також:

За блокування ВР у депутатів відбиратимуть зарплати

Через депутатів Литвин житиме на одну зарплату

Уряд збільшить зарплати чиновникам Секретаріату президента

Рада відмовилась підвищувати зарплати й прожитковий мінімум

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: