Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутати витратили 3,5 мільйони на їдальню і 7 мільйонів на санаторії

800 мільйонів, які виділили Раді платники податків, майже цілком освоєні. Депутати бідкаються, що це тільки 74% від того, що потрібно.

На свої потреби минулого року Верховна рада витратила 800 мільйонів гривень. Левова частка цих грошей пішла на зарплату депутатів, на їхнє проживання в готелях тощо.

ТСН отримала фінансовий звіт Верховної ради за минулий рік. 800 мільйонів, які виділили Раді платники податків майже цілком освоєні. Та це лише 74% від того, що потрібно, жаліються в апараті парламенту.

З майже мільярда гривень - чверть пішла на оплату праці депутатів. 94 млн.грн. - на виконання депутатських повноважень, 20 млн.грн. проживання депутатів у готелі Київ.

Решту витратили на дрібниці, зокрема: 17 мільйонів . - реконструкція та капремонт будівель. На санаторії пішло більше 7-ми млн.грн. 3,5 мільйони пішло на їдальню. Утримання автобази обійшлась у 36 мільйонів.

Щоправда,15 квартир, які народні депутати виграли під час жеребкування минулого року, донині не заселені, вони переведені в статус службових і не обладнані належним чином. Відтак народні обранці використовують квартири не за призначенням, зокрема в одній з них влаштували склад медичних препаратів.

Наприклад, в одному з таких будинків мешкає частина народних обранців, які отримали по службовій квартирі. За них Верховна рада щомісячно сплачує сотні тисяч гривень комунальних платежів.

Одночасно, парламент уже сплатив три мільйони гривень за проживання цих депутатів у готелі. Стільки ж сплатить до кінця року. Їхній переїзд із готелю міг би суттєво скоротити обсяг витрат. Та депутати не квапляться справляти новосілля, бо квартири без ремонту.

Зате ті обранці, які переїхали, не надто цінують такий привілей. Деякі навіть забувають сплатити за послуги консьєржа.

Обсяг витрат змусив декого з депутатів ініціювати внутрішній аудит. Зокрема, нардеп від БЮТ Василь Кравчук запропонував створити спеціальну робочу групу, яка могла би детальніше глибше дослідити реальне витрачання коштів Верховної ради. Однак, депутати її відмовилися створити.

Читайте також:

Рада відмовилася розсекречувати доходи депутатів

Рада відмовилась збільшити прожитковий мінімум

Депутати втричі пом’якшили антикорупційний закон Януковича

ВідеоДепутати витратили на себе 800 мільйонів гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції