Депутати визнали, що Верховна рада перетворюється на зоопарк

Суперечка між нардепами почалася, коли бютівець Ляшко назвав свого колегу Зайця "без перебільшення, левом української політики".

Народні депутати на засіданні 2 грудня зійшлися на тому, що їхня робота все більше нагадує зоопарк. Відповідні заяви пролунали у Верховній раді в ході голосування по змінах до закону про вибори президента.

Спочатку народний депутат від БЮТ Олег Ляшко запропонував депутатам від Партії регіонів прислухатися до думки члена фракції НУ-НС Івана Зайця - "цього, без перебільшення, лева української політики" - і підтримати поправки до закону, щоб не допустити фальсифікації виборів.

Реагуючи на цю репліку, регіонал Михайло Чечетов наголосив, що з великою повагою ставиться до Івана Зайця - "тигра, орла, лева і ведмедя" української політики, - проте провальне голосування по поправках свідчить про те, що в залі немає коаліції.

Після цього, користуючись правом на репліку у зв'язку із згадкою прізвища, слово узяв сам Заєць: "Я згоден зі своїм колегою, який фактично говорив про те, що Верховна рада - це якийсь зоопарк. Абсолютно згоден, що у нас тут такі відносини між депутатами, які не дозволяють нормально працювати. Вас не хвилює ані доля виборців, ані доля народу, ані майбутнє України. Вас турбує тільки одне: скоріше захопити владу, присмоктатися до неї, використовувати її для того, щоб набити свої кишені. Я, на відміну від вас, завжди працював у Верховній раді для того, щоб Україна була сильною державою".

Варто додати, що Верховна рада сьогодні провалила проект змін закону до закону про вибори президента. Народні обранці не підтримали жодної з 243 поправок, запропонованих для врегулювання положень виборчого законодавства. Таким чином депутати проігнорували рішення Конституційного суду, який визнав закон таким, що не відповідає Конституції.

Читайте також:

Рада провалила зміни до закону про вибори президента

Верховна рада скасувала новий Бюджетний кодекс

БЮТ вимагає в Ющенка назвати прізвища 30 ґвалтівників та вбивць у Раді

Конституційний суд визнав роботу Верховної ради незаконною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: