Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нардепи хочуть продати Український культурний центр на Арбаті за $ 70 млн - "Известия"

Видання посилається на джерело з "Блоку Петра Порошенка".

Депутати ВР хочуть продати будівлю Українського культурного центру на Арбаті не лише з політичних, а й з фінансових причин, стверджує російське видання "Известия" з посиланням на кілька співрозмовників з "Блоку Петра Порошенка".

Зазначається, що законопроект "Про денонсацію угоди між кабінетом міністрів України і урядом РФ про заснування та умови діяльності інформаційно-культурних центрів" вже зареєстровано у Верховній Раді і обговорюється в профільних комітетах.

Видання вважає, що продаж Україною свого культурного центру посеред Москви дозволить їй не лише розірвати культурні зв'язки з сусідом-агресором, але і суттєво заробити понад $ 70 млн. Хоча з таким рішенням згодні не всі, оскільки продати будівлю, можливо, виявиться й легко. У той час як купити щось подібне згодом у центрі міста буде набагато складніше.

У публікації наголошується, що в "Блоці Петра Порошенка" вважають, що якщо центр закриють, а будівлю продадуть, то "повернутися на Арбат буде дуже складно і дорого, а виключати потепління відносин ніколи не варто".

Зазначається також, що у разі, якщо законопроект все ж буде ухвалено, Москву зобов'яжуть закрити Російський центр науки і культури, що розташований на одній з найстаріших вулиць Києва.

Нагадаємо, днями повідомлялося, що президент України Петро Порошенко не підтримав ідеї розірвання дипломатичних стосунків між Україною та Росією. Про це після засідання фракції "Блоку Петра Порошенка" заявив нардеп від БПП Іван Вінник.

ВідеоБлок Петра Порошенка викликає міністрів на килим

Залиште свій коментар

Вибір редакції