Депутати ВР VI скликання склали присягу

Новообрані народні депутати урочисто поклялися бути вірними Україні і всіляко дбати про її добробут. Принаймні, на наступні 5 років.

Народні депутати України VI скликання склали присягу на вірність Україні.

Текст присяги вже вкотре зачитав найстарший народний депутат Іван Герасимов, який пройшов до парламенту за списком Компартії.

Згідно з текстом присяги, затвердженим ст.79 Конституції України, кожен депутат присягнув на вірність Україні. Крім того, новообрані парламентарії зобов`язалися усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Крім того, народні депутати присягнули додержуватися Конституції та законів, виконувати свої обов`язки в інтересах усіх співвітчизників.

Після цього у сесійній залі пролунав духовний гімн України "Молитва за Україну" Миколи Лисенка у виконанні Національного академічного народного хору ім. Григорія Верьовки.

Повноваження новообраних народних депутатів України розпочнуться з моменту складення присяги та скріплення її тексту власноручними підписами. Підписані народними депутатами тексти присяги зберігаються в установленому порядку в архіві Верховної ради.

Спілкуючись з журналістами, лідер Партії регіонів, прем’єр-міністр України Віктор Янукович заявив, що у нього у зв’язку з відкриттям першої сесії ВР нового скликання робочий настрій.

"Цей день визначатиме майбутнє України", - сказав він.

ВідеоСкладання присяги депутатами (Ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: