Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутати ВР запропонували скасувати ПДВ на ввезення електрокарів

Крім того, строком на 5 років від ПДВ можуть звільнити працівників таксі, які надають свої полуги на електромобілях.

Днями до Верховної Ради депутати подали законопроект про скасування ПДВ на ввезення електромобілів до 2021 року. Про це повідомляє AIN.ua.

Зазначається, що відповідний документ № 5494 з'явився на сайті Верховної Ради від 6 грудня поточного року. Депутати від БПП, "Народного Фронту" та партії Олега Ляшка пропонують скасувати податок на додану вартість на ввезення електромобілів та запчастин до них. У разі ухвалення законопроекту, від 20% ПДВ будуть звільнені не лише ввезені автомобілі, але й послуги таксі, надані на електрокарах та авто з електричним двигуном.

Крім того в "Законі щодо масштабного розвитку ринку електромобілів в Україні" пропонується скасувати акцизний податок на електрокари, який нині становить 109 євро.

Зазначається, що пропозиція вмотивована відмовою від імпортних нафтопродуктів, які складають 70% українського ринку, а також турботою про екологію.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко підписав закон про скасування ввізного мита на електромобіліТаким чином створюються передумови для зменшення ціни на елктрокари, а також збільшення їхньої кількості на авторинку України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції