Депутати з усього світу обговорювали в Києві питання ксенофобії і ненависті

У Києві відбулася Міжнародна конференція парламентарів, присвячена питанням антисемітизму і ненависті в суспільстві.

Сьогодні в Києві з ініціативи народного депутата України Олександра Фельдмана відбулася Міжнародна конференція парламентарів, присвячена питанням антисемітизму і ненависті в суспільстві.

У заході взяли участь українські парламентарії, а також члени парламентів інших країн та офіційні особи зі США, Канади, Великобританії, Росії, Німеччини, Ізраїлю, зокрема - віце-спікер Бундестагу Німеччини, віце-спікер Парламенту Грузії, віце-спікер Кнесету Держави Ізраїль, віце-спікер Парламенту Англії та інших країн.

В ході конференції, приводом до проведення якої стало 70-річчя трагедії в Бабиному яру, обговорювалися питання природи людської нетерпимості, моделі її проявів і шляхи протидії поширенню цього явища як соціально-небезпечної хвороби.

"Ми не повинні забувати трагічні уроки історії, якими б болючими і жорстокими вони не були, інакше це загрожує повтореннями в майбутньому. Суспільство має усвідомлювати загрози, що йдуть від таких, здавалося б, не першочергових викликів, як ксенофобія, антисемітизм і ненависть. Однак якщо закривати на це очі сьогодні, завтра може стати для нас фільмом жахів, втіленим у життя, де буде процвітати ідеологія насильства, расової нетерпимості, переслідування за національною, релігійною та іншими ознаками", - зазначив А. Фельдман.

Результатом конференції стало прийняття учасниками двох резолюцій - зі створення Музею єврейської спадщини в Києві, який би став одночасно сховищем для єврейських артефактів, місцем пам'яті знищених громад і місцем великих досягнень єврейського народу; а також резолюції по Бабиному Яру, який сьогодні перебуває в стані часткового звалища і городнього господарювання, що просто неприпустимо, коли мова йде про місце загибелі десятків тисяч людей.

Крім того, О. Фельдман вирішив проводити подібні слухання у форматі щорічних міжнародних діалогів за взаєморозуміння проти ненависті.

Нагадаємо, що Міжнародна конференція парламентарів стартувала вчора, 18 вересня, з покладання вінків жертвам трагедії і меморіальній церемонії в Бабиному Яру.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: