Депутати закликали озброюватися

Депутати ВР зареєстрували законопроект, який дозволяє придбати травматичні пістолети майже кожному.

У Верховній раді зареєстровано законопроект, що пропонує дати дозвіл майже всім громадянам на придбання, зберігання і використання зброї травматичної дії.

Законопроект значно розширює кількість соціальних категорій, що мають право на придбання, зберігання і використання зброї для самооборони. Так, пістолети і револьвери для відстрілу еластичних куль несмертельної дії, згідно документу, можуть стати доступними для кожного громадянина, який досяг 21 року.

Для отримання дозволу претендент зобов'язаний подати в органи внутрішніх справ за місцем проживання медичну довідку про те, що стан здоров'я дозволяє йому володіти зброєю, а також документи, що підтверджують його особу і факт оплати послуг щодо видачі даного дозволу.

Громадяни, які отримують зброю вперше, зобов'язані надати довідку про те, що вивчили матеріальну частину зброї, а також правила поводження з нею.

Як повідомив один з авторів законопроекту депутат від ПР Василь Грицак, у авторів документа не виникло розбіжностей в думках щодо необхідності надання права на придбання травматичної зброї всім громадянам. "Це укріпить дію конституційного права людей на захист здоров'я і власності", - відзначив він.

У МВС не заперечують проти даної депутатської ініціативи. Як повідомив начальник Головного слідчого управління МВС Петро Коляда, в нинішній ситуації міліція готова погодитися з таким рішенням. "Ми підтримаємо цю ініціативу, якщо зброя проходитиме ретельну експертизу і жорстку сертифікацію. Травматичний ефект повинен залишатися травматичним, а не смертельним", - підкреслив пан Коляда.

Зараз пістолети для відстрілу куль травматичної дії доступні досить вузької категорії осіб, до якої відносяться держслужбовці, журналісти і народні депутати, члени добровільних народних дружин, співробітники правоохоронних органів, судів і члени їх сімей.

Читайте також:
Криза збільшила доходи італійської мафії
У Москві почалися перші антикризові страйки
Завдяки кризі люди почали хвилюватися понад дві години на день

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: