Депутати заявили про звільнення усіх затриманих у Кривому Торці блокувальників

Дата публікації
Депутати заявили про звільнення усіх затриманих у Кривому Торці блокувальників

Facebook/Штаб блокади торгівлі з окупантами

Активістів тримали у поліцейських відділках у різних містах Донеччини.

Поліція звільнила усіх затриманих у Кривому Торці активістів торгової блокади з ОРДЛО. Про це у соцмережах повідомляють народні депутати Оксана Сироїд і Семен Семенченко.

Сироїд зазначила, що вдалося розшукати лише шістьох із затриманих блокувальників. За її словами, в їхніх телефонах знищена уся інформація, що ускладнює пошук. Також, за словами депутата, блокувальників тримали у поліцейських відділках у п'яти різних містах Донеччини.

Семен Семенченко заявив, що після звільнення активістів кинули у незнайомому місці, багатьох без грошей і документів. За словами депутата, блокувальники мають пошкодження від побиття та газу. Їм надається допомога, а активісти продовжують збирати звільнених блокувальників.

Зазначимо, що поліція офіційно підтвердила звільнення 20 затриманих у Кривому Торці блокувальників.

Залізнична блокада на Донбасі триває вже понад місяць. Поїзди з вугіллям із контрольованих бойовиками територій не пропускають добробати, адже вважають неприпустимою торгівлю з окупантами. Їхня вимога - не тільки зупинити торгівлю, а й офіційно закріпити за територіями, що їх контролює агресор, статус окупованих.

Штаб блокади 13 березня повідомляв, що невідомі вдерлися до редуту "16 добровольчого батальйону" у Кривому Торці на БТРах. У СБУ, натомість, заявили, що не штурмують блокадників, а борються з диверсантами

Силовики назвали причини розгону "16 редуту" блокади

Силовики назвали причини розгону  "16 редуту" блокади

 

Наступна публікація