Депутати збагнули різницю між еротикою та порнографією

Депутати вирішили, що еротика - це там, де є почуття. А от порнографія - це порнографія.

Нардепи нарешті визначилися, як відрізнити еротику від порнографії. Бютівці Павло Унгурян, Павло Мовчан, Андрій Павловський, нунсівці Лілія Григорович та Руслан Князевич, комуніст Євген Царьков, регіонали Геннадій Самофалов, Володимир Олійник і Юлія Новикова й Катерина Ващук з Блоку Литвина зареєстрували у Верховній раді Проект Закону № 7132 про внесення змін до Закону України "Про захист суспільної моралі".

У Проекті Закону, який містить 70 сторінок, нардепи, провели межу між еротикою та порнографією.

"Продукція еротичного характеру – продукція, що містить зображення (опис) людського тіла або сексуальних дій, які є продовженням, підтвердженням глибини емоційних переживань людини, і мають за мету розкриття проявів її чуттєвості та досягнення естетичного ефекту". А "продукція порнографічного характеру – продукція, що містить порнографію".

Крім цього, з метою попередження виробництва та обігу продукції, що завдає шкоди суспільній моралі хочуть заборонити, серед іншого, вживання нецензурних лайливих і брутальних слів у продукції друкованих засобів масової інформації, у телевізійних та радіопрограмах (передачах), що розповсюджуються протягом ефірного часу у добовому відрізку з 6:00 до 23:00, окрім каналів з обмеженим доступом.

Читайте також:

В Україні мультфільм South Park визнають порнографією

Сайт "Вконтакте" визнали порнографією

Вчені: жінки впадають в залежність від порнографії так само, як чоловіки

ВідеоДепутати розібралися з еротикою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: