Депутати збираються ліквідувати податкову міліцію

Парламент має намір на поточному пленарному тижні розглянути законопроект про скасування податкової міліції. На думку депутатів, це приведе до зменшення корупції.

Верховна рада на пленарному тижні з 30 листопада по 3 грудня планує розглянути проект закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції".

Про це йдеться у розкладі засідань парламенту, опублікованому на офіційному сайті.

Депутати вважають, що ліквідація податкової міліції сприятиме зменшенню кількості та оптимізації структури податкових і правоохоронних органів і, відповідно, зменшенню рівня корупції.

Також парламентарі мають намір розглянути проект постанови "Про заходи щодо стримування темпів зростання цін на продукти харчування першої необхідності", проект закону "Про ринковий нагляд і контроль продукції", "Про внесення змін до закону України "Про прожитковий мінімум" щодо формування споживчого кошику".

Нагадаємо, Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю пропонував парламенту скасувати податкову міліцію.

Зазначалося, що Державна податкова адміністрація України є цивільною службою, що не належить до правоохоронних структур, тому належність до її складу податкової міліції є нелогічним.

Раніше про намір ліквідувати податкову міліцію заявляли в Адміністрації президента.

Читайте також:

В Україні ліквідують податкову міліцію

В Україні "декриміналізують" багато видів економічних злочинів

Податківці відкрили стрілянину по робітниках у Бердянську (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: