Депутати зібрали гроші для ображеного журналісткою Бута

Депутати зібрали гроші для нунсівця Юрія Бута, котрий відсудив у журналістки 20 тисяч за образливе слово у сюжеті.

Депутат від НУ-НС Юрій Бут відмовився від зібраних парламентаріями близько 20 тис. гривень на відшкодування йому моральних збитків.

Бютівець Андрій Павловський підходив до депутатів з урною, на якій написано "Буту 20 000", і парламентарії кидали в урну грошові купюри.

Депутат також підійшов до головуючого на засіданні першого заступника голови парламенту Адама Мартинюка, однак у нього не виявилося при собі грошей і він позичив у депутата Ярослава Кендзьора (НУ-НС) 100 гривень і кинув їх в урну.

Після цього Павловський піднявся на 3 поверх і зайшов у ложі преси, де в цей час перебувала журналістка "5 каналу" Ольга Сніцарчук.

Парламентарій запропонував їй взяти зібрані гроші, однак вона не взяла їх, зазначивши, що некрасиво збирати гроші, і запропонувала віддати кошти присутньому в залі пленарних засідань депутату Буту.

У кулуарах парламенту Павловський повідомив журналістам, що зібрану депутатами суму він запропонував Буту, однак той пішов з будівлі парламенту не взявши ці гроші.

Відповідаючи на запитання журналістів, що він буде робити із цими грошима, він відповів, що швидше за все вони будуть послані Буту поштою.

Нагадаємо, депутат Верховної ради Юрій Бут відсудив у тележурналістки Ольги Сніцарчук 20 тисяч гривень за те, що вона назвала його в своєму сюжеті "відщепенцем". У судовому позові нардеп зазначив, що в нього від образи навіть зник апетит.

Читайте також:

Де не плюнь – там наш хрунь

Депутат відсудив 20 тисяч у журналістки, яка відбила йому апетит

Ображеному журналісткою депутату назбирали грошей на валер’янку

ВідеоДепутати зібрали гроші для ображеного журналісткою Бута

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: