Депутати "знайшли" у заступника генпрокурора нерухомість у Ніцці

Депутати стверджують, що прокурор приховав факт наявності у його власності нерухомості у Ніцці на суму близько мільйона євро.

Група народних депутатів від БЮТ на чолі з Андрієм Портновим вимагає звільнення заступника генпрокурора Олександра Шинальського. Про це йдеться у листі депутатів на ім'я керівника Генпрокуратури Олександра Медведька.

"Просимо звільнити Шинальського... за порушення вимог щодо несумісності його посад із заняттям іншою діяльністю та вчинення дій, які порочать його як працівника прокуратури", - сказано у листі.

Депутати також просять генпрокурора перевірити факти незаконного придбання нерухомості у Ніцці, оформленої на дружину Шинальського.

Вони стверджують, що Шинальський приховав факт наявності у його співвласності нерухомості у Ніцці на суму близько мільйона євро. Депутати надали копію договору купівлі-продажу квартири на бульварі Гамбетта і приміщення у житловому комплексі "Променад Гамбетта" на спілку з управління та торгівлі будівлями "Гамбетта".

"Відповідно до офіційної інформації, отриманої з Франції, керівником та засновником фірми "Гамбетта" є дружина заступника генпрокурора Олександра Шинальського Галина Шинальська", - йдеться у заяві.

Крім того, за словами депутатів, описана Шинальським процедура оплати нерухомості за кордоном "фактично є легалізацією та відмиванням незаконно одержаних доходів".

"На сьогоднішній день є всі підстави стверджувати, що принаймні частина цих доходів отримана у вигляді благодійної допомоги від українських підприємців на підставі десятків листів Української асоціації прокурорів...", - сказано у заяві.

Нагадаємо, бютівці Портнов, Олійник, Писаренко і Пилипенко оголосили про факти вимагання грошей і земельних ділянок Українською асоціацією прокурорів, президентом якої є Шинальський. Вони оприлюднили документ, який може свідчити про те, що Шинальському та його дружині належить нерухомість у Баден-Бадені вартістю 500 тисяч євро.

Сам Шинальський спростував, що Асоціація займалася здирництвом. Він заявив, що купив квартиру у Баден-Бадені за свої кошти і продемонстрував свою декларацію. Водночас на питання, чи є він співвласником нерухомості у Ніцці, Шинальський відповів, що нічого про це не чув.

Читайте також:

Замгенпрокурора згадав, що купив житло в Баден-Бадені, щоб лікувати хвору ногу

Нардепи звинуватили заступника генпрокурора у шахрайстві

Рада відмовилась запроваджувати довічне ув’язнення для хабарників

Опитування: найбільш корумпованим органом влади визнано Верховну раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: