Депутатів місцевих рад можна відкликати

Суд скасував ухвалу про заборону рішень про відкликання або складення повноважень депутатів місцевих рад.

Київрада
УНІАН
Скасовано рішення суду про призупинення рішення БЮТ щодо позбавлення повноважень 15 депутатів Київради.
Апеляційний суд Києва скасував ухвалу Печерського районного суду від 5 березня 2007 року про заборону Центральній виборчій комісії, територіальним виборчкомам і політичним партіям ухвалювати рішення про відкликання або складення повноважень депутатів місцевих рад.

Про це повідомляють "Українські Новини" з посиланням на голову Київської міської територіальної виборчої комісії Галина Білик. "Сьогодні було засідання суду. Апеляційний суд вирішив скасувати ухвалу Печерського райсуду", - сказала вона.

Однак Білик зауважила, що тервиборчком не може ухвалювати рішення щодо реєстрації нових депутатів Київради замість депутатів, позбавлених повноважень партіями й блоками, за списками яких вони пройшли, через наявність ухвали Дніпровського райсуду, яка призупинила рішення з'їзду Блоку Юлії Тимошенко від 2 червня про позбавлення повноважень 15 депутатів Київради.

Як відомо, у червні Дніпровський райсуд призупинив рішення з'їзду Блоку Юлії Тимошенко від 2 червня про позбавлення повноважень 15 депутатів Київради. 12 березня представники Блоку Леоніда Черновецького в Київраді подали апеляційну скаргу до Апеляційний суд Києва на ухвалу Печерського райсуду від 5 березня 2007 року про заборону ЦВК, тервиборчкомам і партіям приймати рішення про відкликання або складення повноважень депутатами місцевих рад.

Після цього Печерський райсуд передав розгляд справи в Апеляційний суд Києва. Позов до Печерського райсуду подав депутат Київради від блоку Леоніда Черновецького Віктор Гринюк, якого блок у лютому позбавив повноважень.

12 січня Верховна рада встановила імперативний мандат для депутатів Верховної ради Криму й місцевих рад, вибраних за пропорційною виборчою системою, яка припускає заборону переходу між фракціями депутатів місцевих рад.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: