Депутатів "Нашої України" примусили вийти з коаліції

Політрада НСНУ - як кажуть, за ініціативою президента - зобов'язала своїх депутатів вийти з коаліції. Утім до розпуску ВР це навряд чи призведе.

Політрада партії "Народний союз "Наша Україна" зобов'язала народних депутатів - членів партії вийти з коаліції.

Як повідомив член НСНУ Андрій Парубій, це питання обговорювалося під час засідання політради в четвер, 25 червня.

Утім остаточне рішення, за його словами, буде ухвалене під час зїзду партії, який відбудеться 27 червня.

"В засіданні політради брали участь представники регіональних структур партії, які висловили категоричну позицію стосовно того, що депутати, які від нашої партії входять в коаліцію, повинні з неї вийти. Політрада цю пропозицію підтримала, проте остаточне рішення буде прийняте в ході з'їзду партії", - заявив нардеп.

В кулуарах стверджують, що ініціатива вийти з коаліції належить особисто главі партії, президенту Віктору Ющенку. У разі виходу міністрів-нашоукраїнців з уряду він виявиться недієздатним.

Натомість народний депутат від НУ-НС Руслан Князевич вважає, що рішення "Нашої України" про вихід з коаліції не стане підставою для розпуску парламенту. Гіпотетично можна зібрати 37 підписів (більшість членів фракції НУНС) за вихід з коаліції.

"Але з практичної точки зору це неможливо, оскільки серед тих, хто підтримав коаліцію з членів партії, по-моєму, залишилося двоє чи троє осіб. З них двоє - Микола Мартиненко та Олександр Третьяков, керівники фракції, які свої посади отримали тільки завдяки цій коаліції ... Таким чином, і в цій частині такі плани приречені і не до кінця відпрацьовані з точки зору права ", - констатував парламентарій.

Читайте також:

Луценко розкрив змову Ющенка та Партії регіонів

"Наша Україна" зібралась розвалити коаліцію

Ульянченко очолила раду "Нашої України"

Тимошенко: "ширку" зруйнували істерики Ющенка і страхи Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: