Депутатів НУ ще не звільнено

Представники "Нашої України" продовжують вимагати у відділу кадрів ВР видачі закритих трудових книжок. Засідання парламенту вже закрито.


Фракція блоку "Наша Україна" у Верховній Раді має намір продовжувати вимагати від управління кадрів апарату парламенту видачі закритих трудових книжок (з записом про припинення депутатських повноважень).

Про це журналістам сказав депутат Ради від НУ В'ячеслав Коваль.

"Ми будемо вимагати, щоб видали заповнені трудові книжки всієї фракції "Наша Україна" у кількості 66 чоловік відповідно до заяв, які ми подали про вихід із фракції", - сказав Коваль.

При цьому він не виключив можливості здійснення такої вимоги через суд.

"Чи буде це в судовому порядку, чи 66 депутатів прийдуть - я не готовий зараз сказати. Але ми доб'ємося видачі нам Верховною Радою наших трудових книжок", - сказав парламентарій.

Він зазначив, що депутати від НУ повернуться до відділу кадрів після обіду в п'ятницю. 

При цьому він не зміг назвати конкретний час.

"Ми будемо пробувати робити це сьогодні після обіду або завтра", - сказав Коваль.

Коваль також повідомив, що звернувся до апарату Ради з відповідним листом з проханням підтвердити відсутність претензій до написання заяв про вихід із фракцій 66 депутатами від "Нашої України".

З його слів, відповіді на прохання він ще не одержав. 

Як повідомлялося, вчора близько 20 депутатів від НУ спробували забрати свої трудові книжки в управлінні кадрів парламенту, оскільки склали із себе повноваження депутатів, але в апараті їм у цьому відмовили. 

Сьогодні спікер Мороз дозволив відділу кадрів парламенту видати трудові книжки 28-ми депутатам фракції Блоку "Наша Україна".

Перед цим він направив до Центрального виборчої комісії документи про вихід 28 депутатів з фракції Блоку "Наша Україна".

Раніше блоки Юлії Тимошенко і "Наша Україна" рішеннями з'їздів припинили повноваження своїх депутатів у парламенті.

За інформацією на інтернет-сайті Ради, станом на 8 червня, до складу НУ входять 72 депутати.

На цей момент спікер Олександр Мороз вже закрив засідання Верховної Ради.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: