Депутатів без зарплати залишив банк "Надра"

Обслуговування рахунків парламенту має здійснювати банк "Надра", в якого останнім часом є проблеми з видачею готівки.

Перший віце-спікер ВР Олександр Лавринович підтвердив, що в парламенті існують затримки з виплатою заробітних плат апаратним працівникам.

Про це він сказав на прес-конференції 16 лютого, відповідаючи на запитання журналістів.

Лавринович повідомив, що з березня минулого року обслуговування рахунків парламенту здійснює банк "Надра", а перед цим обслуговував "Правекс-Банк". Він уточнив, що банк "Надра" виграв тендер на обслуговування ВР у березні 2008 року.

За словами Лавриновича, в березні поточного року буде знову проведено тендер щодо банку, який обслуговуватиме рахунки українського парламенту.

Нагадаємо, що 10 лютого постановою Нацбанку в банку "Надра" було введено тимчасову адміністрацію строком на один рік. "З метою створення сприятливих умов для відновлення фінансового стану банку введено мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на шість місяців – із 10 лютого до 10 серпня 2009 року", - сказано у постанові НБУ.

Через труднощі установи з видачею готівки нещодавно під одним з київських відділень клієнти намагалися провести пікет. Банк "Надра" звільнив від обов'язків голову правління Ігоря Гіленка, як йдеться у заяві – за власним бажанням.

Читайте також:

Банки припинили виплачувати страховку на ремонт автомобілів
Глава правління Ощадбанку консультував Фірташа щодо "Надри"
Луценко почав економити на літаках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: