Група Кириленка прибула на допит в прокуратуру майже у повному складі

Лідер депутатської групи заявив, що допитуватимуть їх з приводу "захисту України" в парламенті 27 квітня.

Група "За Україну"! прибула на допит в прокуратуру Києва практично у повному складі. Про це заявив лідер групи В'ячеслав Кириленко перед входом в слідчий відділ прокуратури.

При цьому Кириленко повідомив журналістів: "Очевидно, нас сьогодні допитуватимуть з приводу того, як ми захищали свої ряди під час подій чорного вівторка. А значить, як ми захищали погляди своїх виборців. А значить, як ми захищали Україну. Усе це зараз докладатимемо в прокуратурі. І я переконаний, що справедливість восторжествує, якщо буде об'єктивний розгляд усієї справи в усій повноті".

Кириленко додав, що не знає, як розвиватимуться події, але як законослухняні громадяни усі викликані депутати сьогодні будуть на допиті.

Нагадаємо, в прокуратуру Києва для допиту у справі відносно подій у Верховній раді 27 квітня викликані лідер групи Кириленко, а також нардепи Ксенія Ляпіна, Володимир Вязівський, Лілія Григорович, Володимир Карпук, Ярослав Кендзер, Іван Стійко і інші.

27 квітня, під час ратифікації договору про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Криму, у Верховній раді відбувалися безлади і колотнечі.

Читайте також: 

Депутатів групи Кириленка викликали в прокуратуру

Нунсівець Парубій заявив, що "морально готовий до в'язниці"

Опозиціонери оскаржили порушення кримінальних справ проти себе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: