Група Кириленка прибула на допит в прокуратуру майже у повному складі

Лідер депутатської групи заявив, що допитуватимуть їх з приводу "захисту України" в парламенті 27 квітня.

Група "За Україну"! прибула на допит в прокуратуру Києва практично у повному складі. Про це заявив лідер групи В'ячеслав Кириленко перед входом в слідчий відділ прокуратури.

При цьому Кириленко повідомив журналістів: "Очевидно, нас сьогодні допитуватимуть з приводу того, як ми захищали свої ряди під час подій чорного вівторка. А значить, як ми захищали погляди своїх виборців. А значить, як ми захищали Україну. Усе це зараз докладатимемо в прокуратурі. І я переконаний, що справедливість восторжествує, якщо буде об'єктивний розгляд усієї справи в усій повноті".

Кириленко додав, що не знає, як розвиватимуться події, але як законослухняні громадяни усі викликані депутати сьогодні будуть на допиті.

Нагадаємо, в прокуратуру Києва для допиту у справі відносно подій у Верховній раді 27 квітня викликані лідер групи Кириленко, а також нардепи Ксенія Ляпіна, Володимир Вязівський, Лілія Григорович, Володимир Карпук, Ярослав Кендзер, Іван Стійко і інші.

27 квітня, під час ратифікації договору про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Криму, у Верховній раді відбувалися безлади і колотнечі.

Читайте також: 

Депутатів групи Кириленка викликали в прокуратуру

Нунсівець Парубій заявив, що "морально готовий до в'язниці"

Опозиціонери оскаржили порушення кримінальних справ проти себе

ВідеоГрупа Кириленка прибула на допит в прокуратуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: