"Держава не залишить у біді": Зеленський повідомив, яку допомогу отримають постраждалі від паводків на Заході України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зеленський пообіцяв постраждалим відбудувати зруйноване житло або знайти нове.

На ліквідацію наслідків руйнівних паводків на Заході України може знадобитися понад один мільярд гривень, але всі мешканці районів, які потерпають від потужної негоди, отримають допомогу для відновлення зруйнованих помешкань. Також буде відбудовано знищені водою автошляхи, мости й дамби.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час відеозвернення.

"Окремо я хочу звернутися саме до людей, які постраждали внаслідок повені. Особливо це Івано-Франківська область, а також Закарпатська, Львівська, Чернівецька та Тернопільска області. Перш за все, я хочу висловити щирі співчуття родинам загиблих. Інших постраждалих громадян хочу запевнити: держава не залишить вас у біді. Ми обов'язково відновимо зруйновані дороги, мости та зруйновану інфраструктуру. Обо'язково вирішимо питання житла: або відновимо зруйноване, або знайдемо нове. Окремо вам буде виділено фінансову допомогу. Ми розуміємо, що для подолання наслідків може знадобитися не один мільярд гривень, але ці кошти обов’язково будуть знайдені", - сказав Зеленський.

Глава держави також заявив, що найближчим часом уряд розгляне повноцінну стратегію, залучить всіх фахівців, щоб комплексно вирішити проблему паводків.

"Буду відвертий, від початку року на долю країни випадають непрості випробування – коронавірус, лісові пожежі, повені. Я впевнений, що ми обов’язково все подолаємо", - підсумував Зеленський.

Як повідомлялось раніше, західну Україну накрила стихія, внаслідок рясних дощів вулиці міст та сіл опинились у воді. Сотням людей довелось залишити свої будинки, зокрема з села Верховини на Прикарпатті зараз триває евакуація людей.

Після сильних опадів утворилися потоки, які розливаються та псують все на своєму шляху. Наразі відомо про трьох жертв стихії. 

У Мережі з'явилося відео наслідків паводків в Івано-Франківській області. 

Відео Західна Україна тоне: одразу декілька областей потерпають від потужних паводків

Через погіршення погодних умов в останні дні затопило Івано-Франківську, Чернівецьку та Львівську області. Ситуацію ускладнює те, що на найближчі дні в регіоні знову прогнозують сильні зливи і нову хвилю паводку. Пік негоди очікується вже сьогодні. Деталі дивіться у нашому матеріалі. 

Західна Україна тоне: одразу декілька областей потерпають від потужних паводків

Залиште свій коментар

Вибір редакції