Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гончарук похизувався першими результатами роботи електронного кабінету забудовника

Це допоможе викорінити корупцію у сфері будівництва.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук анонсував початок роботи кабінету забудовника, через який онлайн можна отримати дозволи на будівництво.

Про це він заявив під час презентації мобільного застосунку "Дія".

Гончарук наголосив, що вперше в історії України рішення про дозволи на будівництво буде ухвалювати не людина, а комп’ютер.

"Для того, щоб корупції стало менше, наприклад у будівельній сфері, яка сильно асоціюється з корупцією, ми створили кабінет забудовника. Вперше в історії країни алгоритми, не людина, чи комп’ютер або програма будуть ухвалювати рішення, видати чи не видати дозволи на будівництво ризикованих об’єктів", - наголосив Гончарук.

Він також додав, що наразі програма не дала жодної відмови.

"Знаєте скільки відмов – 0%. Це новий стандарт. Що це означає? Це означає, що, якщо людина звертається до держави за отриманням електронної послуги і отримує відмову, то держава працює неефективно. Що ми не пояснили, які документи потрібно зібрати, які процедури пройти", - сказав прем’єр.

Зазначається, що наразі через онлайн-запити будується 614 об’єктів, 325 введено в експлуатацію, а відмов – 0.

Гончарук додав, що держава має намір усі послуги перевести на подібний принцип. Так, від сьогодні за таким же принципом починає працювати система і у землекористуванні.

Нагадаємо, 6 лютого Міністерство цифрової трансформації презентувало свій додаток для смартфонів "Держава і я", який має на меті оцифрувати державні послуги та документи для українців.

Відео Всі документи у смартфоні: як працюватиме додаток “Дія”

Ще рік тому це могло здатися фантастикою, а сьогодні – вже реальність. Посвідчення водія та техпаспорт на авто відсьогодні в смартфоні. 30 січня офіційно запрацює додаток “Дія”. Його достатньо просто завантажити собі на телефон. Тестували додаток кілька місяців, аби зробити зручним і безпечним. А вже в лютому в смартфоні буде ID-картка громадянина України та інші документи. Про нову еру державних послуг, за якими вже не доведеться бігати по інстанціях і годинами стояти в черзі – у сюжеті "Сніданку".  

Всі документи у смартфоні: як працюватиме додаток “Дія”

Залиште свій коментар

Вибір редакції