Ахметов остаточно втратив "Дніпроенерго"

У кількарічній тяганині навколо "Дніпроенерго", схоже, остаточно поставлено крапку.

Держава в особі НАК "Енергетична компанія України" відновила право корпоративного управління компанією ВАТ "Дніпроенерго".

Про це повідомили в прес-службі НАК.

Згідно інформації, НАК "Енергетична компанія України" отримала більшість в наглядовій раді "Дніпроенерго", у тому числі місце голови наглядової ради. Також більшість представників держави увійшли до складу новообраної ревізійної комісії.

Крім того, акціонери ВАТ вирішили направити на виплату дивідендів 50% чистого прибутку, отриманого компанією за результатами діяльності 2007 року, у розмірі 121 млн. 938 тис. грн.

Виплата дивідендів має бути здійснена до 1 червня 2009 року.

Також встановлений норматив розподілу прибутку 2009 року, згідно з яким на дивіденди планується направити всі 100% чистого прибутку.

Крім того було розглянуте питання щодо реєстратора "Дніпроенерго" і вирішено замінити Фінансову компанію "Укрнафтогаз" на "Промінвестбанк".

Нагадаємо, раніше найбільшим акціонером "Дніпроенерго" була підконтрольна Рінату Ахметову "Донбаська паливно-енергетична компанія" (ДПЕК). Проте у квітні 2008 року Господарська палата Верховного суду визнала незаконними всі рішення загальних зборів акціонерів "Дніпроенерго" від 27 серпня 2007 року, в тому числі і рішення про допемісію акцій, завдяки якій ДПЕК стала власником контрольного пакету підприємства.

В свою чергу ДПЕК назвала такі рішення рейдерською атакою і пообіцяла оскаржити їх у міжнародних судах.

Читайте також:

На "Укртелеком" претендують десять покупців

Тимошенко передумала продавати "Турбоатом"

Тимошенко пропонує японцям купити українські теплоенергостанції

Задля кредиту МВФ уряд продасть стратегічні підприємства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: