Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держава відзначила журналістів "1+1" орденами і медалями

Нагороди отримали ті, хто працюють на передовій у зоні АТО.

Команду "1+1 медіа" відзначено державними нагородами: ведучий програми "Спецкор" на каналі "2+2" та кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк отримали орден "За заслуги" третього ступеня. А оператор ТСН Валерій Ситюк – медаль "За працю та звитягу", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Руслан Ярмолюк та Валерій Ситюк висвітлюють події в найгарячіших точках АТО, їхні репортажі з Донбасу розповідають про славетні та трагічні епізоди війни, що стають історією. "Це нагорода тих людей, які працюють в зоні АТО – водіїв, операторів, волонтерів. Розділив би і роздав би тим хлопцям, які без рук без ніг – заслуговують не менше, ніж ми", - зізнався Ярмолюк. "Присвячую хлопцям, які нас обороняли, прикривали своїми спинами, аби ми працювали, колективу і сім’ї, яка мене завжди чекає", - додав Ситюк.

Раніше у Національній опереті відбувся вже другий  журналістський благочинний концерт. Телевізійники співали, щоб привернути увагу та зібрати кошти для дитячого кардіоцентру - це унікальний медичний заклад, де операції на серці роблять навіть новонародженим немовлятам. Торік завдяки проданим квиткам та допомозі спонсорів удалося зібрати півтора мільйона гривень.

ВідеоЖурналісти "1+1 медіа" отримали ордени "За заслуги" і "За працю та звитягу"

Залиште свій коментар

Вибір редакції