Державіаслужба пояснила, як Бойку та Медведчуку вдалося полетіти до Москви

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В авіаційній службі співпрацюють з ДБР стосовно розслідування цієї справи.

Державна авіаційна служба під час надання дозволу на авіарейс кандидата у президенти Юрія Бойка та його соратника в "Опозиційній платформі - За життя" Віктора Медведечука до Москви діяла виключно в межах компетенції та на підставі тих нормативно-правових актів.

Про це під час інтерв'ю "Укрінформ" розповів начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Державної авіаційної служби України Ігор Зелінський.

Він наголосів, що в Україні діє заборона на використання повітряного простору України та повітряного простору над відкритим морем, де відповідальність за обслуговування повітряного руху згідно з міжнародними договорами покладена на Україну, на всі види прямих і транзитних польотів через зазначений повітряний простір для авіакомпаній Російської Федерації та повітряних суден, зареєстрованих в реєстрах Російської Федерації.

Раніше у Медведчука та Бойка заявляли, що літак зареєстрований в Арубі (Нідерланди). Вочевидь саме тому він і не потрапив під заборону.

"Вирішуючи питання щодо надання дозволів на виконання відповідних польотів працівники Державіаслужби діяли виключно в межах компетенції та на підставі тих нормативно-правових актів, які регламентують відповідні процедури", - сказав Зелінський.

Нагадаємо, що 3 квітня Кабінет міністрів України заборонив нерегулярні авіарейси між Україною та державою-агресором Росією.

Раніше, 22 березня, прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв прийняв у своїй резиденції в Москві Юрія Бойка і кума президента РФ Володимира Путіна Віктора Медведчука. На засіданні Кабміну 27 березня генпрокурор України Юрій Луценко запевнив, що проти Бойка і Медведчука буде відкрито кримінальне провадження за незаконний перетин кордону з РФ. А Гройсман доручив перевірити, чи не було порушень у дотриманні правила аероруху. У політсилі Медведчука пояснюють всі необхідні митні та прикордонні процедури були дотримані. Через "вояж" ДБР відкрило справу проти працівників прикордонної та авіаслужби.

ВідеоБойко і Медведчук провели "економічні перемовини" з прем'єр-міністром Росії

Українські політики поїхали до Москви. Одразу кілька українських новинних каналів сьогодні транслювали неанонсовані переговори кандидата в президенти України Юрія Бойка з російським прем'єром Медведєвим. Учасники зустрічі назвали це "економічними перемовами".  

Бойко і Медведчук провели "економічні перемовини" з прем'єр-міністром Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції