Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Державіаслужба вимагає роз'яснення суду через скасування ліцензії SkyUp

Служба збирається діяти виключно в межах своєї компетенції.

Державна авіаційна служба звернулася до Баришівського районного суду Київської області із заявою про роз'яснення судового рішення про припинення дії ліцензії SkyUp Airlines.

Про це йдеться на офіційній сторінці служби.

"Після розгляду судом цієї заяви і винесення відповідної постанови Державіаслужба буде діяти виключно в межах своєї компетенції та відповідно до чинного законодавства", - заявили у відомстві.

Коментар щодо ситуації зі SkyUp Airlines 10 червня 2019 року Державіаслужба отримала до відома копію ухвали...

Опубліковано Державна авіаційна служба України Четвер, 13 червня 2019 р.

Нагадаємо, що Баришівський районний суд Київської області позбавив ліцензії українського авіаперевізника SkyUp через позов невдоволеної пасажирки. Відповідну ухвалу суд виніс 25 травня. Через тиждень, 4 червня, компанія дізналась про це рішення та подала апеляцію. Як це вплине на рейси та що про це кажуть чиновники, читайте в матеріалі ТСН.ua.

ВідеоУ компанії SkyUp пообіцяли оскаржити рішення суду про позбавлення ліцензії

Рішення ухвалили через позов, у якому скаржаться на системне невиконання зобов'язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю норм авіаційної безпеки. Авіакомпанія рішення оскаржує в Апеляційному суді. Неправомірність пояснюють позовом людини, яка ніколи не купувала квитки в SkyUp і відповідно - ніколи не була її клієнтом.  

У компанії SkyUp пообіцяли оскаржити рішення суду про позбавлення ліцензії

Залиште свій коментар

Вибір редакції