Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні зареєстровано Митну службу. Керівник Нефьодов розповів, що буде далі

Очільником ДМС є Максим Нефьодов.

У вівторок, 16 липня, Державну митну службу зареєстрували як юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.

Про це йдеться на сторінці Мінфіну у Facebook.

Зазначається, що служба отримала код ЄДРПОУ 43115923, що розташована за адресою: вул. Дегтярівська, 11г, у Києві. Главою новоствореного відомства призначено Максима Нефьодова.

У відомстві пояснюють, оскільки конкурс на керівника ДМС тривалий час був заблокований, процес створення митної служби розпочався пізніше, аніж податкової, відтак усі процеси тепер потребуватимуть прискорення. 

"Наступними етапами у побудові нової митниці стануть затвердження структури та штатного розпису Служби, створення територіальних органів ДМС, переведення працівників, не менше 30%, із ДФС в нову Службу", - йдеться в повідомленні.

Після цього уряд зможе прийняти розпорядження щодо покладання обов'язків від Державної фіскальної служби на Державну митну службу.

#ХронікиРеформиДФС #МояНоваМитниця Державна митна служба України зареєстрована! Сьогодні #ДМС отримала реєстрацію як...

Опубликовано Міністерство фінансів України Вторник, 16 июля 2019 г.

Нагадаємо, 5 липня Кабінет міністрів України призначив Максима Нефьодова головою Державної митної служби. Напередодні комісія з питань вищого корпусу державної служби й ухвалила рішення рекомендувати Кабінету міністрів призначити на посаду керівника Митної служби України першого заступника міністра економічного розвитку Максима Нефьодова. Пізніше він розповів, що Державна митна служба України повинна запрацювати через 2,5 місяця

ВідеоКорупційна митниця: як митники виявляють хабарників серед своїх в Україні та ЄС

Державна фіскальна служба України, де працюють митники, стала просто клондайком для правоохронців. В Одесі митник та підприємець прискорювали повернення арештованих товарів. У Києві митник та брокер пришвидшували оформлення "євроблях". Як один литовський турист, у якого вимагав хабара український митник, вивів нашу знімальну групу на цілий скандал – далі у сюжеті.

Корупційна митниця: як митники виявляють хабарників серед своїх в Україні та ЄС

Залиште свій коментар

Вибір редакції