Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розробник відкрив секрет, коли почнуть випробовувати новий потужний комплекс "Грім"

"Грім" може вражати на відстані до 280 км.

2019 року Україна може розпочати льотні випробування ракетного комплексу "Грім". Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на Державне космічне агентство.

Зазначається, що новий оперативно-тактичний комплекс розроблений конструкторським бюро "Південне". Очільник ДКА Павло Дегтяренко повідомив, що комплекс створюють із дотриманням усіх міжнародних обмежень дальності. "Грім" може вражати на відстані до 280 км.

"Роботи ведуться і над ракетою, і над усім комплексом. Але, на жаль, не так швидко, як хотілося б: виникають і технологічні складнощі, і фінансові, як у виконавців, так і в замовників. Проте ми розраховуємо, що до кінця наступного року вдасться продемонструвати цей комплекс у дії", – зазначив голова ДКА.

ВідеоУкраїна закупить у США протитанкові ракети та установки "Джавелін"

Сума пропонованих продажів сягає 47 мільйонів доларів. У заяві оборонного відомства США йдеться про те, що система "Джавелін" має допомогти Україні захистити суверенітет та територіальну цілісність. У Штатах також підтвердили, що український уряд вже запросив купівлю 210 ракет і 37 пускових установок.

Україна закупить у США протитанкові ракети та установки "Джавелін"

Щодо часу постачання цього ракетного комплексу Збройним Силам України, то голова ДКА зазначив, що це залежить від інтенсивності реалізації проекту експортної версії для "іноземного партнера".

Також Дегтяренко зазначив, що іноземний партнер виконує свої зобов'язання завжди вчасно. "Вони дуже хороші переговорники, ми дуже відповідальні виконавці... Ця співпраця дуже корисна для нас і позитивна в усіх питаннях", – наголосив він.

Нагадаємо, що українські військові провели випробування двигуна ракети нового оперативно-тактового комплексу "Грім-2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції