Держбюджет на 2011 рік фінансуватиме неіснуючі органи влади

Опозиція знайшла численні недоліки в запропонованому урядом проекті держбюджету на наступний рік.

Андрій Кожем'якін
Архів
Андрій Кожем’якін
Проектом державного бюджету на наступний рік прописано видатки на ряд неіснуючих державних структур. Про це 13 грудня заявив перший заступник голови фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрій Кожем’якін.

Він звернув увагу, що у бюджеті-2011 передбачено фінансування ліквідованих держструктур. "Після адмінреформи Януковича немає Міністерства молоді та інших. І ці видатки, очевидно, підуть у тінь", - сказав народний депутат.

"Ми вважаємо, що такого непрофесійного бюджету не було за всі роки незалежності", - наголосив Кожем’якін, додавши, що уряд подав проект держбюджету із запізненням на три місяці.

Кожем’якін також наголосив, що у проекті держбюджету на 2011 рік не прописано обіцяного президентом Віктором Януковичем покращення життя. "Коли Партія регіонів і Янукович ішли на вибори, то обіцяли кілька указів, зокрема, про пенсію у 1200 гривень і мінімальну зарплату у 1500 гривень. Ми цього не побачили", - сказав він.

Він також повідомив, що фракція "БЮТ-Батьківщина" зареєструвала у Верховній раді 4 законопроекти про підвищення соціальних стандартів.

Крім того, Кожем’якін повідомив, що проектом державного бюджету на наступний рік передбачено суттєве збільшення видатків на правоохоронні органи, зокрема, на Генпрокуратуру.

Зазначимо також, що в проекті бюджету на діяльність президента, Верховної ради і уряду в 2011 році буде виділено 2,44 млрд грн. Більше грошей на свою роботу ключові органи влади отримували тільки в докризовому 2007 році - 2,52 млрд грн. Найбільш витратним для держскарбниці наступного року стане Державне управління справами, що обслуговує діяльність президента.

Читайте також:

Витрати на Януковича та медобслуговування депутатів 2011 року зростуть

Опубліковано проект держбюджету на 2011 рік

Азаров заявив, що МВФ задоволений Україною

ВідеоДержбюджет на 2011 рік фінансуватиме неіснуючі органи влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: