Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держкіно заборонило показ 22 російських фільмів в українських кінотеатрах

Отримали дозволи шість російських стрічок.

За минулий рік Державна агенція з питань кіно заборонила показ в українських кінотеатрах 22 стрічок виготовлення РФ. При цьому шість отримали прокатне посвідчення. Про це йдеться у відповіді Держкіно на запит видання "Українські новини".

"Загальна кількість фільмів виробництва Російської Федерації, які пройшли Експертну комісію з питань поширення й демонстрування Держкіно, становить 48 назв, з них заборонено 22 назви", - сказано в ньому.

Зазначається, що водночас було видано державні посвідчення на право поширення й демонстрації у кінотеатрах на території України шістьом російським фільмам.

Усього за минулий рік державні посвідчення отримали 302 фільми.

А тим часом Міністерство культури Російської Федерації заборонило прокат американської комедії "Смерть Сталіна".  Стрічка описує період в історії СРСР після смерті тирана. Йдеться про тодішню верхівку країни, у якій почалася боротьба за владу. У фільмі зображено Микиту Хрущова, Георгія Жукова, сина Сталіна Василя та інших політичних діячів. 

Водночас фільм Олексія Учителя "Матильда", що розповідає про стосунки майбутнього імператора Миколи II і балерини Матильди Кшесинської, був заборонений до показу в Україні.

ВідеоЮзери засудили чиновників Держкіно за заборону телесеріалу "Свати"

Залиште свій коментар

Вибір редакції