Держохорона злякалася, що на брифінги Януковича можуть прийти психи

Журналістів попросили вести себе під час брифінгів президента адекватно, попереджувати про свій прихід заздалегідь і мати посвідчення.

У Держохороні бояться, що на зустрічі з президентом Віктором Януковичем можуть пробратися психічно хворі люди. Саме від них і захищають охоронці президента, а найчастіше під підозру потрапляють саме журналісти, які не заакредитувалися і намагаються підійти до першої особи держави якомога ближче.

Після кількох інцидентів з представниками засобів масової інформації в Управлінні державної охорони розробили пам'ятку по взаємодії своїх співробітників із журналістами, повідомив заступник директора Департаменту Управління державної охорони Олег Герасик.

Він зазначив, що у своїй роботі представники Управління державної охорони керуються Законом "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", низкою інших законів і нормативних актів.

Герасик нагадав, що на заходах за участю керівництва держави часто присутня значна кількість людей, серед яких потенційно можуть перебувати особи з психічними розладами, особи, які мають намір здійснити терористичний акт або інші протиправні дії. У зв'язку з цим виконання функціональних обов'язків співробітниками УДО під час здійснення охоронних заходів передбачає введення певних обмежень, передбачених законами, які є обов'язковими до виконання всіма категоріями громадян, включаючи журналістів.

"Представники ЗМІ не є привілейованої частиною суспільства, і в цьому випадку на них також поширюється дія цих законів", - сказав Герасик. У зв'язку з цим з метою поліпшення взаємин УДО зі ЗМІ керівництво цього відомства закликає журналістів своєчасно акредитуватися на заходи, своєчасно прибувати на них і мати з собою документи посвідчення особи і журналістські посвідчення.

Разом з тим він зазначив, що УДО готовий до співпраці зі ЗМІ. За словами Герасика, після деяких інцидентів з журналістами в УДО розробили пам'ятку по взаємодії своїх співробітників з працівниками ЗМІ. Відповідаючи на питання, чи можна ознайомитися з цим документом, представник УДО сказав, що це можливо.

Читайте також:

Прокуратура дозволила охороні Януковича "заламувати" журналістів

Охорона Януковича повалила журналіста на підлогу (відео)

Охорона Януковича "почистила" фотоапарат донецької журналістки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: