Держприкордонслужба завершує облаштування "Стіни" на кордоні з Росією на Харківщині

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Роботи тривають у Сумській і Луганській областях.

Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко повідомив, що відомство завершує роботи зі створення інтелектуальної моделі охорони державного кордону з РФ у Харківській області.

Про це він розповів в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За словами, Назаренка, роботи тривають у Сумській і Луганській областях.

"На сьогодні ми завершуємо всі планові заходи в Харківській області, вже почали роботи в Сумській і Луганській областях", - розповів голова Держприкордонслужби.

Окрім того, він нагадав, що 2015 року уряд затвердив відповідний план облаштування кордону, який розрахований на три роки.

"З середини 2015 року і до сьогоднішнього дня ми облаштували понад 273 км протитранспортних ровів, 47 км контрольно-слідових смуг, 83 км загороджувального паркану, 153 км рокатних доріг", - прокоментував Назаренко.

За словами глави прикордонного відомства, на поточний рік бюджетом передбачено 200 млн грн на цю програму, що становить 17% від запланованого.

"На сьогодні ми отримали близько 30 млн і використовуємо кошти на цей проект. У 2015 році було виділено 400 млн, а це загалом 40% від запланованого. З цим і пов'язуємо не надто швидке просування цього проекту. Але він все одно потрібен, ми його будемо реалізовувати", - сказав Назаренко.

Він також додав, що на облаштованих ділянках кордону порушення кордону зведено до нуля, і це підтверджує ефективність проекту.

Раніше повідомлялося, що "Стіна", яка повинна відгородити Україну від Росії, буде обладнана за всіма правилами фортифікаційних споруд. Так, на кордоні будуть викопані рови, насипані вали, проведені дороги, встановлені вишки і встановлені електронно-оптичні системи стеження і сигналізації. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції